Кошик
51 відгук
Компания Almaz Group
+380 (93) 046-69-86
Кошик

Запчастини на установку алмазного свердління Eibenstock 160 DB

Запчастини на установку алмазного свердління Eibenstock 160 DB
  • Запчастини на установку алмазного свердління Eibenstock 160 DB, фото 2
  • Під замовлення
clockВідправка з 17 березня 2024

Ціну уточнюйте

+380 (93) 046-69-86
Лайф

Замовлення тільки за телефоном

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Запчастини на установку алмазного свердління Eibenstock 160 DBЗапчастини на установку алмазного свердління Eibenstock 160 DB
Ціну уточнюйте
Під замовлення
+380 (93) 046-69-86
Лайф
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

 

  DB 160 GR - 230 V         
               
Nr. Bezeichnung Bestellnr. Stk Nr. Bezeichnung Bestellnr. Stk
               
1 Läufer, kpl. 73631100 1 53 Blechschraube         HC 5,5x70 80201298 4
2 Lagerkappe  83000031 1 54 Steckkerbstift                 5x16 80200580 1
3 Rillenkugellager              6000 2Z 80410021 1 55 Minikugelhahn 83000143 1
4 Lagerring                  12x15x12,5 80420160 1 56 Dichtring                          1/4" 83000107 1
5 Seeger-Sprengring            SW 12 80200748 1 57 Anschlußstück Gardena     Ms 83000124 1
6 Polring 73511150 1 58 O-Ring                           12x2,5 83000176 1
7 Blechschraube            HC 5,5x38 80201292 4 59 Luftleitring 73511141 1
8 Motorgehäuse 73511200 1 60 Sicherungsmutter                 M4 73631188 1
9 Kappe 80900189 1 201 Drehkreuz, kpl. 15200100 1
10 Blechschraube          HC 4,8x45          80201267 4 202 Drehkreuz 796UN740 1
11 Taschenbürstenhalter, kpl. 80201199 2 203 Hebel                                 Ø 10 796UN746 1
12 Federscheibe, gewellt             B4 80201385 4 204 Kegelknopf 85000193 2
13 Gewindefurchschraube  ZM4x12 80201180 4 205 Federndes Druckstück 85000157 1
14 Kohlebürste    6,3x16x20 L82F10 80700044 2 206 Zylinderstift     Ø5x30 DIN 6325 80200627 1
15 Schalterkasten 73511630 1 208 Maschinenhalter, kpl. 79600791 1
16 Schalter; ETA 12A 80600157 1 209 Maschinenhalter 796UN791 1
17 Kabelverschraubung M20x1,5 80600179 1 210 Druckstück 796UN763 4
18 Entstörkondensator 80500010 1 211 Rändelschraube            M8x25 85000158 1
19 Anschlußleitung mit PRCD 3x1,5² 73533262 1 212 Flachklemmstück, klein 796UN779 1
20 Getriebelagerschild 7B334610 1 213 Stahlbuchse 796UN770 2
21 Rillenkugellager           6201 RSZ  80410101 1 214 Gewindestift                  M5x5 80200758 2
22 Sicherungsring                 32x1,2 80201351 1 215 Ritzelwelle, klein 796UN730 1
23 Wellendichtring      15x21x3 KEIV 83000042 1 216 Zylinderschraube           M8x25 80201145 4
24 Schutzleiteranschluß 80601189 1 217 Federring                            A8 80201309 4
25 Zahnscheibe                      A4,3 80200752 1 218 Steller 796DE766 2
26 Innensechskantschraube   M4x8 80201451 1 219 Zylinderschraube         M10x18 80201453 2
27 O-Ring                             106x2 83000092 1 220 Sechskantmutter                M10 80201039 2
28 Nadelhülse                  HK 0810 80420110 2 222 Fuß, kpl. 79003810 1
29 Paßfeder                    A5x5x10 80200600 1 223 Fuß 79623810 1
30 Zwischenwelle 2 73311500 1 224 Sechskantschraube     M12x80 80201118 4
31 Zwischenrad 73311470 1 225 Sechskantmutter                M12 80201014 4
32 Kupplung, kpl. 7B334493 1 226 U-Scheibe                      Ø 13,0 80201381 4
33 Zwischenwelle 1 7B334490 1 227 Helicoil-Gewindeeinsatz M12x24 85000163 4
34 Druckscheibe 7B334499 1 229 Säule, kpl. 79600758 1
35 Bronzescheibe 73331499 1 230 Säule                             790 mm 796UN758 1
36 Kupplungsrad 7B334550 1 231 Zylinderschraube         M10x80 80201171 2
37 Bronzescheibe 7332L499 1 232 U-Scheibe                      Ø 10,5 80201380 2
38 Mitnahmescheibe 73331496 1 233 U-Scheibe                      Ø 10,5 80201384 4
39 Tellerfeder             28x14,2x1,5 80200716 3 234 Sechskantmutter             M10 80201034 2
40 Sechskantmutter          BM 10/2 80201007 1 235 Offener Haltegriff 796DE814 1
41 Getriebegehäuse 7B334400 1 236 Gewinde-Schneideschr. M6x30 80201148 2
42 Rillenkugellager                 6000 80410020 2 239 Abstützung, kpl. 79600872 1
43 Arbeitsspindel 73430420 1 240 Abstützrohr 796UN872 2
44 Paßfeder, gehärtet       6x6x11 73430496 1 241 Abstützungshalter 796UN908 1
45 Rillenkugellager         6205 2RS 80410151 1 242 Vierkant mit Gewindestift M8 796UN925 1
46 Wellendichtring  WASY24x47x7 83000072 1 243 Klemmhebel 85000169 1
47 Wellendichtring  WASY24x40x7 83000076 1 244 Distanzhülse 80200625 2
48 Wellendichtring  WASY24x33x5 83000162 1 245 Zylinderschraube           M8x80 80201222 1
49 Rillenkugellager         6203 2RS 80410130 1 246 Sechskantmutter              M8 80201221 1
50 Paßscheibe                   17x0,2 80200507 1 247 Zylinderschraube          M10x80 80201171 1
51 Spindelrad 73311430 1 248 Sechskantmutter             M10 80201034 1
52 Sicherungsring                  17/1 80201323 1 249 U-Scheibe                      Ø 10,5 80201384 2
Основні
ВиробникEibenstock
  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner