Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазна коронка трьох секційна Almaz Group 128 мм. з сегментом Turbo- X.
Алмазна коронка трьох секційна Almaz Group 128мм. з сегментом Turbo- X, м'який алмазний сегмент, який кріпиться до алмазній коронці способом припою високоякісним сріблом. У цього алмазного сегмента Turbo- X чудовий ресурс і широкий спектр застосування, а саме: бетон, залізобетон, високо армований бетон, камінь, гірські породи.
Перевага трьох секційної алмазної коронки в тому, що ви можете відновити коронку, не віддаючи майстрам, а прямо на робочому місці, самостійно, а також збільшити довжину будь-якої з коронок до тієї, яка Вам необхідна, докручуючи середню частину корпусу!
Додатково:
Змінний модуль 128 мм. -3900грн.
Середня частина корпусу (27 см) -2500грн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип свердління | Мокре |
| Застосування коронки/пилки | Піноматеріали, Камінь, Бетон, Залізобетон, Цегла |
| Покриття робочої частини | Алмазний сегмент |
| Тип хвостовика | 1 1/4" |
| Діаметр | 128 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Матеріал | Високоякісна сталь |
| Виробник | ALMAZ GROUP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Алмазна коронка трьох секційна |
- Ціна: 6 900 ₴





